Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

Ultrazvukové difuzéry sa stali obľúbeným doplnkom mnohých domácností vďaka prevoňaniu, ktoré sa šíri prostredím pomocou studenej pary, avšak bez vytvárania vlhkosti v dome. Vzduch zvlhčuje iba mierne. Navyše oproti tyčinkovým difuzérom si môžete zvoliť ľubovoľné podsvietenie. Ponúkame aj difuzéry striedajúce farby svetla alebo tiež mihotajúce sa svetlo, pripomínajúce efekt horiacej sviečky. Môžete si obstarať difuzér na diaľkové ovládanie či s bluetooth pripojením a reproduktorom. Možností je veľa a vyberie si každý.
AKO FUNGUJE ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR?

AKO FUNGUJE ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR?

Ako už názov napovedá, ide o ultrasonické/ultrazvukové kmitanie, ktoré vytvára za studena z vody paru, ktorá je tiež studená. Nedochádza k tepelnému spaľovaniu, teda ani k vzniku nezdravých či karcinogénnych látok. Navyše vďaka faktu, že para vychádza studená, nezničí svojou teplotou prospešné látky, ktoré sú v esenciálnych olejoch obsiahnuté. Používanie ultrazvukových difuzérov je zdravotne nezávadné, celkom bezpečné a za predpokladu použitia esenciálnych olejov môže byť prospešné napríklad pri arómoterapii, liečbe nádchy, dýchacích problémov, stresu a pod. V našej ponuke nájdete esenciálne oleje s blahodarnými účinkami.

FORMA ARÓMOTERAPIE AJ CHROMOTERAPIE

FORMA ARÓMOTERAPIE AJ CHROMOTERAPIE

Je preukázané, že čuch je zmysel, ktorý dokáže ovplyvniť naše emócie a rozpoloženie. Preto je aromaterapia taká obľúbená. Prečo teda nemať túto možnosť, aspoň v menšom meradle aj doma? Svoju vlastnú aromaterapia si môžete dopriať kedykoľvek a arómu meniť podľa chuti. Prezrite si našu ponuku aróma olejov alebo esenciálnych olejov.


Niektorými difuzérmi si môžete dopriavať aj chromoterapiu, teda liečbu farbami a svetlom. Svetlo a farby prispievajú k vyváženiu vnútornej energie. Pokiaľ si vyberiete ultrazvukový difuzér, ktorý mení farby, môžete si užívať pozvoľné zmeny farieb dúhy.

POUŽITIE A INTENZITA

Ultrazvukový difuzér Vám môže voňať celý deň, záleží len na objeme nádržky a množstve použitého vonného oleja. Na niektorých difuzéroch je možné nastaviť intervaly spúšťania a tiež zastaviť difuzér na jednej farbe.


Na ovládanie sú tieto prístroje jednoduché a intuitívne. Ak ste pripravili do nádobky s vodou arómu či esenciálny olej, stačí stlačením tlačidla difuzér zapnúť. Ak voda v nádobke dôjde, prístroj sa automaticky vypne. Pokiaľ sa voda vyparí úplne, odporúčame nádobu na vodu vypláchnuť, odstrániť pozostalé zvyšky oleja. Potom je difuzér zase pripravený na ďalšie použitie.
Intenzitu môžete nastaviť množstvom použitej arómy či esenciálneho oleja. Na prvé použitie odporúčame začať s 5 – 10 kvapkami oleja. Ak sa Vám zdá vôňa málo intenzívna, môžete pridať kvapiek viac, a naopak. Podľa zvoleného difuzéru je tiež možné nastaviť prerušované prevoňanie, teda napr. 5 min. vonia, 5 min. vypnutý. Táto funkcia je vhodná napríklad do malých priestorov.
KDE MÔŽEM DIFUZÉR VYUŽIŤ?

KDE MÔŽEM DIFUZÉR VYUŽIŤ?

V našej ponuke nájdete aj roztomilý difuzér značky Bloomy Lotus, ktorý sa hodí aj do detskej izby. Vďaka vymeniteľným uškám difuzér ľahko premeníte na hravú líšku, roztomilého medvedíka alebo prítulného zajačika.


Ultrazvukový difuzér nie je záležitosťou iba do domácnosti. Nápadité a užitočné môže byť jeho použitie aj v maloobchodnom predaji. Človek nakupujúci v malom, peknom a navyše voňavom butiku tu rozhodne nenakupuje naposledy a rád sa vráti – navyše bude mať s daným miestom túto príjemnú vôňu automaticky spojenú. Môžete si u nás nechať vytvoriť aj úplne vlastnú vôňu na mieru v tejto sekcii. Plnohodnotnú relaxáciu podporí tiež napríklad vo wellness odvetví, na recepciách, ale napríklad aj vo fitness centrách.