Estéban Paris Parfums

ESTEBAN ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR - LANTERN EDITION, ZLATÝ

79,00 €
na sklade
3+1 ZADARMO

Difuzér je naozaj výnimočným dizajnovým kúskom, vďaka zlatej „klietke“ je jeho hra svetiel povýšená na ešte lepší zážitok. Jeho originálny vzhľad a podsvietenie pripomínajúce mihotajúci sa plameň sviečky síce evokuje skôr letné večery na terase, ale perfektne sa hodí aj do zimných záhrad alebo napríklad do interiérov v štýle boho.

Na difuzéri je možné nastaviť rôzne intenzity svietivosti a taktiež režim mihotajúceho sa svetla pripomínajúci plameň sviečky. Disponuje dvomi operačnými nastaveniami a jeho výhodou je možnosť bezdrôtovej prevádzky na batériu.

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi. Vôňa nie je súčasťou balenia.

Charakteristika produktu

Kód CMP-180
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu LANTERN EDITION
Objem (ml) 160 ml
Pokrytie (m²) 20 - 30 m²
Farba zlatá
Výrobca Estéban Paris Parfums
Výška (v) 19 cm cm
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Plast, Kov
Hlučnosť (dB) <10 dB
Funkció Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky), Viac prevádzkových režimov, Biele podsvietenie, Rôzne intenzity svietivosti, Prevádzka bez podsvietenia
Napájanie Sieťový adaptér
Výdrž batérie až 9 hodín
Výdrž prístroja pri zapojení do elektrickej siete až 13 hodín
Šírka (š) 13 cm

Dokumenty a příručky

Návod na použitie

Ako používať
ESTEBAN ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR - LANTERN EDITION, ZLATÝ

Ultrasonický difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrasonický difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.