Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.
Zľava -20 % (nielen) na autovône TU.

KTO JE ARIA PURA?

Spoločnosť ARIA PURA s.r.o. je priamym dodávateľom a distribútorom bytovej kozmetiky, aróma prístrojov, bytových parfumov, aróma olejov, dizajnových doplnkov. Ponúkame taktiež profesionálne prevoňanie veľkých priestorov, dezinfekcie a vonné produkty na mieru.

OBJAVTE S NAMI KÚZLO SCENT MARKETINGU

Nielen že prevoniame akýkoľvek priestor, naviac vône sami vytvárame, sme teda schopní vytvoriť akúkoľvek arómu podľa Vašich preferencií, a dotvoriť tak perfektný obraz Vašej značky. Je dokázané, že vďaka príjemnej vôni interiéru zákazník vydrží v priestore výrazne dlhšie. Vyberte si tú správnu, ktorá sa stane neoddeliteľnou súčasťou Vášho podnikania.

Zaoberáme sa veľkoobchodným aj maloobchodným predajom interiérových vôní.

_('OBJEVTE S NÁMI KOUZLO SCENT MARKETINGU')

KDE MÔŽETE NÁJSŤ NAŠE PREVOŇANIE?

Chytrá lékárna (CZ)

Hotel Aria (CZ)

Le Chaton (CZ)

Nemocnice Třebíč (CZ)

Advantage Cars (CZ)

Bar Který Neexistuje (CZ)

Stavebniny DEK (CZ)

Carollinum Praha (CZ)

Auchan (Maďarsko)

Eurovea shopping (SK)

VLASTNÉ PRODUKTY NA MIERU

A keď už spoločne vyberieme tú pravú vôňu, môžeme vyrobiť akýkoľvek ďalší vonný produkt. Veľkej obľúbenosti sa tešia vonné sviečky, aróma difuzéry, vonné oleje a tiež visačky.

Sú to ideálne reklamné predmety, ale tiež osobité darčeky.

Ak by ste sa radi dozvedeli viac informácií o veľkoobchodnej spolupráci, profesionálnych prevoňaniach alebo darčekových predmetoch, spojte sa s naším Sales Managerom Oldřichom Breicetlom telefonicky: +420 603 890 034 alebo e-mailom: breicetl@ariapura.cz.

_('VLASTNÍ PRODUKTY NA MÍRU')

Všetky vône od spoločnosti ARIA PURA sú v súlade s najvyššou úrovňou bezpečnosti a v súlade s predpismi stanovenými Medzinárodnou asociáciou pre parfumy (IFRA).