Objednávky zadané do 15.12.2023 (vrátane) budú doručené pred Vianocami.

JUNGLE FUN
Bloomy Lotus
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 145 ml
Napájanie zo siete
Bloomy Lotus

JUNGLE FUN

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 145 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
102,50 €
Difuzér JungleFUN prinesie do vašej detskej izby dotyk zábavného potešenia. Tento „3v1 difuzér“ je navrhnutý tak, aby traja roztomilí zvierací kamaráti podporovali fantáziu vášho dieťaťa a boli jeho dokonalými spoločníkmi nielen vtedy, keď ho uložíte na spanie. Vďaka vymeniteľným uškám difuzér ľahko premeníte na hravú líšku, roztomilého medvedíka alebo prítulného zajačika. Nechajte tieto zvieratká JungleFUN vytvoriť útulnú a relaxačnú atmosféru pre ľahké zaspávanie a pokojný spánok vášho dieťatka.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód BLB-001
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 145 ml
Výdrž 8 hodín
Pokrytie (m²) 45 m²
Farba biela
Výrobca Bloomy Lotus
Kolekcia Jungle Fun
Krajina pôvodu Hongkong
Materiál Plast
Funkció Viac prevádzkových režimov, Farebné podsvietenie, Biele podsvietenie, Prevádzka bez podsvietenia
Dial'kové ovládanie Nie
Stránka s kolekcí ultrazvukove-difuzery
Výška (v) 21.5 cm

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS, 145 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie.

Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry.

Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme.

Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie