Bloomy Lotus

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS - JungleFUN

95,00 €
na sklade
Difuzér JungleFUN od Bloomy Lotus prinesie do vašej detskej izby dotyk rozmarného potešenia. Tento „3v1 difuzér“ je navrhnutý tak, aby traja roztomilí zvierací kamaráti podporovali fantáziu vášho dieťaťa a boli jeho dokonalými spoločníkmi nielen vtedy, keď ho uložíte na spanie.

Hravá líška, roztomilý medvedík a prítulný králiček v podobe ultrazvukového difuzéra sú tou pravou inšpiráciou pri vymýšľaní zábavných príbehov pred spaním. Podporuje aj fantáziu vášho dieťatka, ktoré sa tak môže naučiť vymýšľať svoje vlastné zábavné príbehy. Nechajte tieto zvieratká JungleFUN vytvoriť útulnú a relaxačnú atmosféru pre ľahké zaspávanie a pokojný spánok vášho dieťatka. Pár kvapiek esenciálneho oleja pre lepší spánok rýchlo prenesie vašich drobcov do kúzelnej ríše snov.
Vtipný ultrazvukový difuzér JungleFUN® od Bloomy Lotus je inšpiráciou na vymýšľanie zábavných príbehov. Zároveň vytvára príjemnú atmosféru pre vaše dieťa. Táto inovatívna pomôcka „3 v 1“ je aróma difuzérom, jemným zvlhčovačom vzduchu a hudobným nočným svetlom zároveň, to všetko v mimoriadne roztomilom balení!


Veľkosť produktu: šírka 102 mm, výška 182–215 mm (podľa nasadených ušiek)
Materiál: plast, silikón
Pokrytie: až 45 m2

Charakteristika produktu

Kód BLB-001
Výrobca Bloomy Lotus
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Farba biela
Objem (ml) 145 ml
Hmotnosť (g) 350 g
Pokrytie 45
Krajina pôvodu Čína

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS - JungleFUN

Vďaka vymeniteľným uškám ľahko premeníte difuzér na hravú líšku, roztomilého medvedíka alebo prítulného zajačika. Do difuzéra pridajte pár kvapiek esenciálneho oleja a vytvorte tak v detskej izbe príjemnú upokojujúcu atmosféru. Títo roztomilí kamaráti navrhnutí tak, aby podporovali fantáziu vášho drobca, sú dokonalými spoločníkmi vtedy, keď ukladáte svoje dieťatko na spánok. Nádrž na vodu X-Large ponúka veľkú nádržku, ktorá pokryje až 40 m2 a vydrží voňať 2 až 4 hodiny v nepretržitom režime alebo až 8 hodín v intervalovom režime. Difuzér má funkciu automatického vypnutia pri prevrátení alebo v prípade, že v nádržke dôjde voda, takže Vy aj Vaše dieťa môžete nerušene odpočívať. Difuzér JungleFUN® naviac neobsahuje BPA (bisfenol A) a je tak úplne bezpečný a netoxický. Ultrazvukový difuzér vďaka jemnej vychádzajúcej hmle jednoducho zvlhčuje suchú, popraskanú pokožku a upokojuje dýchanie, zatiaľčo nočné mäkké svetlo meniace farbu a integrovaná relaxačná hudba inšpirovaná zvukmi džungle podporujú hlboký prirodzený a pokojný spánok.

Dokumenty a příručky