EASY LIVING
Esteban Paris Parfums
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 200 ml
Napájanie zo siete
Esteban Paris Parfums

EASY LIVING

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 200 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
49,00 €
Difuzér Easy Living vytvorí vo vašom interiéri vďaka látkovému poťahu pocit útulnosti a navodí pokojnú atmosféru. Svojím, skôr elegantným vzhľadom, sa hodí do moderných či dizajnových interiérov. Difuzér disponuje naozaj veľkým objemom (200 ml) a dokáže tak prevoňať ešte väčší priestor. Na difuzéri je možné nastaviť 3 rôzne operačné módy a 4 rôzne režimy svietivosti vrátane režimu mihotajúceho sa svetla pripomínajúceho plameň sviečky.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód CMP-186
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 200 ml
Farba biela
Výrobca Esteban Paris Parfums
Kolekcia Easy Living
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Plast
Funkció Rôzne intenzity svietivosti, Biele podsvietenie, Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky)
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Nie
Stránka s kolekcí esteban-paris-parfums
Výška (v) 14 cm

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS, 200 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie.

Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry.

Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme.

Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie