Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.
Zľava -20 % (nielen) na autovône TU.

LANTERN
Esteban Paris Parfums
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 160 ml
Bezdrôtový
Esteban Paris Parfums

LANTERN

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 160 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
79,00 €

Difuzér Lantern pripomína svojím dizajnom štýlový lampáš. Tento vzhľad je podopretý rukoväťou v hnedej farbe, vďaka ktorej môžete difuzér prenášať ako skutočný lampáš. Naviac vám nebude brániť prívod elektriny, pretože difuzér je nabíjateľný. Dostupný v dvoch farebných variantoch – v matnej čiernej a zlatej farbe.

Na difuzéri je možné nastaviť rôzne intenzity svietivosti a taktiež režim mihotajúceho sa svetla pripomínajúci plameň sviečky. Disponuje dvomi operačnými módmi a jeho výhodou je možnosť bezdrôtovej prevádzky na batériu.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód CMP-216
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 160 ml
Pokrytie (m²) 20 - 30 m²
Farba čierna
Výrobca Esteban Paris Parfums
Kolekcia Lantern
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Plast, Kov
Funkció Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky), Viac prevádzkových režimov, Biele podsvietenie, Rôzne intenzity svietivosti, Prevádzka bez podsvietenia
Stránka s kolekcí esteban-paris-parfums
Výška (v) 19 cm

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS, 160 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie.

Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry.

Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme.

Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.