Obdobie Vianoc je magické. Všade kopec blikajúcich svetielok, červeno-zelených ozdôb a vôňa cukroviniek… Pre mnohých sú Vianoce vrcholom celého roku, s ktorým sa ale spájajú veľké prípravy. Veľa plánovania a často ľahké zúfanie, aký darček blízkym obstarať, aby sme ich potešili.

Prinášame vám pár tipov na produkty z nášho sortimentu, ktoré ako darček určite potešia.

DARČEKY DO 20 EUR

Hľadáte krásny darček za nižšiu cenu? Obľúbeným variantom sú hlavne holandské sviečky značky My Flame Lifestyle, ktoré potešia roztomilými nápismi alebo tvarmi. Sviečka v tvare banky? Originálny darček! Luxusné, a pritom vkusné sú malé sviečky Voluspa v dizajne makrónky. Vďaka ich sklenenej dóze sa dajú znovu využiť na uskladnenie čohokoľvek. A čo napríklad plniteľné vône do auta od značky Esteban Paris Parfums? Choďte cestou ekológie aj vo vašom vozidle. Náplň jednoducho vymeníte za inú.

DARČEKY DO 40 EUR

Za 1 000 Kč je výber naozaj veľký. Najčastejšou voľbou sú vonné sviečky, ktoré k chladnému počasiu jednoducho patria. A čo tak sviečka s dreveným knôtom? Zvuk praskajúceho dreva je neodmysliteľnou súčasťou vianočnej atmosféry. Navyše dózu zo sviečky môžete vždy využiť napríklad ako kvetináč, cukorničku alebo na odličovacie tampóniky. Pre stále prevoňanie je správnou voľbou tyčinkový difuzér, ktorý navyše nájdete v rôznych dizajnoch. Do každého interiéru ľahko zvolíte ten pravý. Doprajte obdarovaným tie správne produkty pre chvíle relaxácie.

DARČEK PRE MAMIČKU ALEBO BABIČKU

Nie je tajomstvom, že väčšina žien ocení, keď vonia každý kút domu. Základom domácnosti je ultrazvukový difuzér, v krásnej zlatej je dokonalou dekoráciou aj mimo vianočného obdobia. Prevoňať dom nemusíte len sviečkou či difuzérom, čo tak napríklad obdarovať niečim originálnym? Vôňa do skrine v podobe vonnej karty či obľúbený parfum na pranie od značky Mr&Mrs Fragrance… Žena, ktorá má rada módu, určite ocení svoje obľúbené fashion kúsky prevoňané. A pokiaľ predsa len radšej sviečku, Voluspa je typicky ženskou značkou, pri ktorej nemôžete šliapnuť vedľa.


DARČEK PRE OTECKA ALEBO DEDKA

K mužom neodmysliteľne patrí práca na záhrade a niektorí sa z času na čas radi zašijú v svojej dielni… Doprajte im prevoňanie aj ich najobľúbenejších priestorov, napríklad katalytickými lampami, ktoré účinne pohlcujú pachy, ale určite nepohrdnú ani tyčinkovými difuzérmi, ktoré zaisťujú stále prevoňanie. Máme v ponuke aj rýdzo pánske vône. A keby predsa len nebol majster, stávkou na istotu sú autovône, ktorých výber je u nás veľký.

DARČEK PRE KAMARÁTKU ALEBO KAMARÁTA

Hľadáte drobný darček pre svojich priateľov? Značka My Flame ponúka veľa sviečok s vtipnými nápismi. S vonným panáčikom do auta nikdy nešliapnete vedľa už len kvôli neprebernému množstvu farieb a vzorov. Ale pokiaľ hľadáte predsa len niečo neutrálnejšie, potom ponúkame napríklad celú kolekciu produktov s vianočnými vôňami, tie naladia správnu atmosféru.

LUXUSNÉ DARČEKY

Špeciálny deň si zaslúži naozaj špeciálny dar. Aj na to sme pri výbere produktov mysleli. Obdarujte svojich blízkych darčekom vycibrenej kvality. Značky Onno Collection a Baobab Collection sú symbolom luxusu medzi bytovými parfumami, obsahujú minerálny vosk a sú ručne vyrábané majstrami svojho odboru. Nezameniteľné vône a neotrepaný dizajn sú pre týchto výrobcov typické.

Pokiaľ vás značky zaujali a chceli by ste sa dozvedieť viac, navštívte naše stránky, kde sa o každej značke dozviete všetko dôležité.

CHCEM ČÍTAŤ O BAOBAB COLLECTION

CHCEM ČÍTAŤ O ONNO COLLECTION