Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

ILSE VANDEPUTTE

ILSE VANDEPUTTE


Tak znie meno ženy, ktorá založila ONNO Collection. Značku, ktorá si zakladá na kvalite, luxuse a prepojení s prírodou.


Všetko to začalo aj pokračuje v Belgicku, avšak hlavnou inšpiráciou je Tanzánia. Manželia Vandeputtovi vtedy vyrazili na svadobnú cestu práve do Tanzánie, krajiny, ktorá ich pohltila svoju kultúrou a rozmanitosťou. Úchvatné miesto plné teplých farieb prírody, korenistých vôní a zvodných kvetov. Presne to sú maličkosti, ktoré sa odrážajú v každom výrobku.


Ani názov ONNO nie je náhodný, je silno spätý so spomenutou krajinou. Onno bolo totiž meno sprievodcu, ktorý manželov na ceste Tanzániou sprevádzal.
REMESELNÉ SVIEČKY

REMESELNÉ SVIEČKY


Korene značky siahajú až do „haute parfumérie“, teda „vysokej“ a skutočne luxusnej parfumérie s detailným ručným spracovaním. Firma má viac než 25 rokov skúseností s vývojom parfumov, za čo je aj celosvetovo oceňovaná. Špecializujú sa na jemné miešanie vysoko kvalitných ingrediencií s cieľom vytvoriť celkom jedinečné a hlavne zaujímavé vône.

Každá nádoba sviečky je ústami fúkaná a ručne vyrobená majstrami svojho odboru. Nemožno opomenúť, že všetko je tvorené s ohľadom na životné prostredie. Práve vďaka sklu v jedinečných intenzívnych farbách je hrejivý efekt horiacej sviečky ešte znásobený. Základom sviečok je vysoko kvalitný minerálny vosk, prírodné farby a knôty z egyptskej bavlny.

Pomyselnou čerešničkou na torte je balenie, ktoré odráža mimoriadnosť produktov. Minimalisticky a elegantne balené, navyše doplnené o zlaté logo značky.

ZACHOVANIE KVALITY HORENIA

ZACHOVANIE KVALITY HORENIA


  • Knôty je nutné pravidelne zastrihávať, a to aj pred prvým zapálením. Skvelo poslúžia nožnice na to priamo určené. Knôt by nemal presiahnuť 0,5 cm (1/4 palca).

  • Sviečku nesfúkavajte, kým nie je po celom povrchu vosk rozpustený. Predídete tak vzniku kráterov, ktoré sú nielen neestetické, ale tiež sťažujú budúce horenie. Prvé zapálenie sviečky by malo byť dlhšie než nasledujúce časy. Dĺžka tejto fázy sa líši v závislosti od veľkosti sviečky.

  • Pokiaľ je vosk už rovnomerne rozpustený, sviečka by potom nemala horieť dlhšie než hodinu kvôli prehrievaniu skla.

  • Pokiaľ ste so svojou sviečkou už na konci horenia, posledný 1 cm vosku už nespaľujte, zabránite tak horeniu plameňov o spodné okraje steny nádoby.

  • Vždy po sfúknutí sviečky odporúčame knôty vyrovnať do zvislej pozície, aby bolo zaručené správne horenie pri ďalšom zapálení. Je tiež vhodné pravidelne čistiť vnútorné steny skla, aby ste zamedzili výskytu sadzí.

  • Všetky doplnky k starostlivosti o sviečky môžete zakúpiť TU

DIFUZÉRY PRE CELODENNÉ PREVOŇANIE

DIFUZÉRY PRE CELODENNÉ PREVOŇANIE


Difuzéry sú veľmi obľúbené práve pre možnosť celodenného prevoňania. Rovnako ako sviečky sú difuzéry ručne vyrábané a ústami fúkané. Hrubostenné sklenené nádoby sú vždy dodávané s náplňou a tyčinkami. Tyčinky do difuzéra sú 100% prírodné a využívajú najnovšie technológie dutiniek pre najlepšie rozptýlenie arómy po miestnosti.


  • Difuzér umiestnite na miesto, kde dobre prúdi vzduch, aby vám spoľahlivo roznášal vôňu po interiéri. Odstráňte zátku z náplne a celý obsah vlejte do sklenenej nádoby difuzéra.

  • Intenzitu vône môžete riadiť pomocou tyčiniek. Začnite najskôr s pár tyčinkami (ideálne s tromi), pokiaľ vám nebude prevoňanie stačiť, pridajte ďalšie. Vyčkajte, kým tyčinky náplň natiahnu do celej svojej dĺžky. Pravidelne ich otáčajte.

  • Nevystavujte tyčinky ani difuzér otvorenému ohňu.

ROZŠÍRENIE SORTIMENTU ZNAČKY

ROZŠÍRENIE SORTIMENTU ZNAČKY


Ponuka doplnená o starostlivosť o ruky a telo urobí radosť každému, kto podľahol čaru ONNO Collection. Exkluzívne výrobky, ktoré kombinujú minimalistický vzhľad s jedinečnými vôňami. A pretože si značka zakladá na ochrane prírody, sú flakóny 100% recyklovateľné.


V sete nájdete mycí gél na ruky a telo, dezinfekčný gél na ruky a tiež mlieko na ruky aj telo. Navyše sú produkty úplne vegánske, bez parabénov, sulfátov, silikónu a z 95 % biologicky rozložiteľné. Citlivejší určite ocenia, že sú aj pH neutrálne.
Dizajnovým doplnkom, či už pod vašu sviečku alebo spomenutú telovú kozmetiku, môže byť mramorová podtácka Apollo. Tento jedinečný klenot je ručne vyrábaný z pravého mramoru, vďaka čomu je skutočne unikátnym a luxusným kúskom nielen do moderných interiérov.
UPCYKLUJTE!

UPCYKLUJTE!


Kvôli jedinečnosti každého kusu a tým aj nejednotnosti tvaru nie je možné sviečky doplniť náhradným voskom. Nie je však nutné tieto krásne nádoby vyhadzovať, pretože si vo vašom interiéri určite nájdu využitie. Veľmi obľúbeným spôsobom, ako využiť nádobu po vypálenej sviečke môžu byť kvetináče, vázy, nádoby či dózy… Inšpirujte sa alebo prispejte do našej galérie na instagrame či facebooku s hashtagom #prevoniamevsetko