Svadba je výnimočný deň v živote nastávajúcich novomanželov. Ak máte tú česť zúčastniť sa svadobného obradu a následne svadobnej hostiny, veríme, že naše tipy na darčeky sa Vám budú hodiť. Vybrali sme pre Vás niekoľko produktov, ktoré sú na svadbu ideálne, či už ako dekorácia alebo darček pre nevestu a ženícha.

Darujte produkt, ktorý im bude ich mimoriadny deň pripomínať po dlhú dobu.

DARČEKY DO 20 EUR

Hľadáte skvelý darček za nízku cenu? Obľúbeným variantom sú napríklad sviečky holandskej značky My Flame Lifestyle, ktoré sú doplnené o rozmanité nápisy. Vyjadrite svoje emócie a pocity vďaka týmto originálnym produktom. V dokonalej sklenenej nádobe a dizajne makrónky, môžete vyberať aj sviečky od obľúbenej značky Voluspa. Do 20 EUR máme v ponuke aj veľa tyčinkových difuzérov. Je naozaj z čoho vyberať.

DARČEKY DO 40 EUR

Ak chcete do darčeka investovať viac, máme skvelé tipy, ktoré vyčaria úsmev na tvári. Vyberajte napríklad medzi tyčinkovými difuzérmi a sviečkami. Značka Voluspa dodáva sviečky v nádobách, ktoré sa na svadobný deň viac než hodia. Navyše všetky produkty môžu byť znovu použité, napríklad ako cukorničky, nádoby na kozmetické produkty alebo ako kvetináče. Ďalšími favoritmi sú dobre známe sviečky WoodWick, v jednoduchom, ale elegantnom dizajne zapadnú do každého interiéru. Navyše obsahujú drevený knôt, vďaka ktorému zapálená sviečka vydáva zvuk praskajúceho dreva. Doprajte obdarovaným tie pravé produkty pre chvíle relaxácie.

LUXUSNÉ DARČEKY

Špeciálny deň si zaslúži naozaj špeciálny dar. Aj na to sme pri výbere produktov mysleli. Obdarujte nevestu a ženícha darčekom vycibrenej kvality. Značky Onno Collection a Baobab Collection sú symbolom luxusu medzi bytovými parfumami, obsahujú minerálny vosk a sú ručne vyrábané majstrami svojho odboru. Nezameniteľné vône a neotrepaný dizajn sú pre týchto výrobcov typické. Vybrali sme pre Vás pár najobľúbenejších...

Pokiaľ Vás značky zaujali a chceli by ste sa dozvedieť viac, navštívte naše stránky, kde sa o každej značke dozviete všetko dôležité.

CHCEM ČÍTAŤ O BAOBAB COLLECTION

CHCEM ČÍTAŤ O ONNO COLLECTION

SVADOBNÉ DEKORÁCIE

Bytové vône nemusia byť vždy len darčekom. Vďaka rôznym dizajnom a rozmanitým farbám si tak každý vyberie tie správne produkty napríklad na svadobný stôl.Svietniky od značky Baobab Collection boli pre tieto príležitosti priamo stvorené. Spolu s ich luxusným dizajnom sú dominantou každého stola. Štýlovým prvkom sú bezpochyby aj produkty Chando. Porcelánové difuzéry s patentovaným spôsobom prevoňania, ktoré zachytávajú čínske tradície.