Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

SO RETRO
Esteban Paris Parfums
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 150 ml
Napájanie zo siete
Esteban Paris Parfums

SO RETRO

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 150 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
79,00 €

Doprajte si aromaterapiu a chvíle pohody so štýlovým ultrazvukovým difuzérom v retro štýle. Sklenené, vrúbkované telo difuzéra So Retro vo svetlo ružovej farbe je doplnené o nožičky z bukového dreva.

Okrem krásneho dizajnu ponúka aj dva režimy svietenia – klasické podsvietenie a efekt mihotajúceho sa svetla sviečky. Oboje je možné využívať súčasne s difúziou aj bez. Môže teda slúžiť aj ako štýlová lampička. Vďaka nádobke, do ktorej sa zmestí 150 ml zmesi vody a aróma/esenciálneho oleja, si užijete dlhé chvíle prevoňania. Pri vyčerpaní obsahu nádoby sa prístroj automaticky vypne.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód CMP-213
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 150 ml
Farba ružová
Výrobca Esteban Paris Parfums
Kolekcia SO RETRO
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Sklo, Drevo
Funkció Viac prevádzkových režimov, Biele podsvietenie, Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky), Prevádzka bez podsvietenia
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Nie
Stránka s kolekcí esteban-paris-parfums

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS, 150 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvukový difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod k použití SK