Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

EASY POP COLOR – SEA GREEN
Esteban Paris Parfums
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
USB napájanie
Esteban Paris Parfums

EASY POP COLOR – SEA GREEN

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
39,00 €

Ultrazvukový difuzér Easy Pop je ideálnym spoločníkom nielen do kancelárie. Vďaka jeho menším rozmerom a fungovaniu cez USB si môžete kedykoľvek počas pracovného dňa vychutnať príjemnú vôňu a hru farebných svetiel.

Na difuzéri je možné nastaviť podsvietenie v rôznych farbách vrátane bieleho svetla. K dispozícii aj v iných farebných kombináciách TU.

Difuzér Easy Pop v letnej limitovanej farbe Sea Green je dokonalým symbolom oblohy bez mrakov a blankytného mora, Karibik alebo Maldivy? Je len na vašej fantázii, aké spomienky sa vám vybavia pri každom pohľade na tento difuzér.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód CMP-217
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu SEA GREEN
Objem (ml) 100 ml
Pokrytie (m²) 20-30
Výrobca Esteban Paris Parfums
Kolekcia Easy Pop Color
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí esteban-paris-parfums

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS – SEA GREEN, 100 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie.

Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry.

Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme.

Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.