Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

EASY POP COLOR – BLACK
Esteban Paris Parfums
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
Esteban Paris Parfums

EASY POP COLOR – BLACK

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
39,00 €

Ultrazvukový difuzér Easy Pop je ideálnym spoločníkom nielen do kancelárie. Vďaka jeho menším rozmerom a fungovaniu cez USB si môžete kedykoľvek počas pracovného dňa vychutnať príjemnú vôňu a hru farebných svetiel. Na difuzéri je možné nastaviť podsvietenie v rôznych farbách vrátane bieleho svetla.

K dispozícii aj v iných farebných kombináciách TU

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód CMP-197
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu BLACK
Objem (ml) 100 ml
Farba čierna
Výrobca Esteban Paris Parfums
Kolekcia Easy Pop Color
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Plast
Funkció Viac prevádzkových režimov, Rôzne intenzity svietivosti, Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky), Farebné podsvietenie
Napájanie USB
Dial'kové ovládanie Nie
Stránka s kolekcí esteban-paris-parfums
Výška (v) 13,7 cm

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS – BLACK, 100 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvukový difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie