Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

Láska je cítiť vo vzduchu, ulice sa zaplnili ružovými a červenými dekoráciami, v podnikoch znie romantická hudba... To znamená jediné, je tu Deň svätého Valentína, deň všetkých zamilovaných. Svoju lásku by si ľudia mali dokazovať po celý rok, nielen v tento deň, ale veríme, že každého poteší, keď si na naňho milovaná osoba spomenie a predsa len niečím pekným obdaruje. Preto sme tu, ako obvykle, s našou várkou tipov na darčeky, ktoré využijete a nezapadajú prachom. Pretože niečo voňavé sa hodí vždy.

DARČEKY DO 20 EUR

Veľmi obľúbená značka MY FLAME LIFESTYLE vydala kolekciu, ktorá je pre Valentín stvorená. Romantické červené sklo, červený vosk, príjemná vôňa a trefné nápisy, ktoré vyjadrením lásky prekypujú. Pánov by naopak mohla potešiť vôňa do auta, ktorú u nás nájdete nielen vo valentínskej červenej.

DARČEKY DO 40-55 EUR

Obľúbenou voľbou sú vonné sviečky od značky VOLUSPA, ktorá je veľmi ženská. Jej sklenené obaly sú dychberúce, navyše ich po vypálení môžete využiť ako nádobu na odličovacie tampóniky, cukorničku alebo kvetináč. Značka WOODWICK je známa drevenými knôtmi, ktoré vytvárajú zvuk praskajúceho dreva. Tyčinkové difuzéry naopak zaistia celodenné prevoňanie bez horenia a nájdete ich u nás aj v iných farbách a rôznych vôňach.

DARČEKY PRE PARTNERA ALEBO MANŽELA

Že sú vonné produkty len pre ženy už dávno neplatí. Správna vôňa je známkou čistoty a tú ocení každý. Pre mužov ponúkame produkty, ktoré majú rýdzo pánsku vôňu a dokonca aj dizajn. Pre milovníkov áut sa hodí vôňa do auta, typický panáčik alebo niečo originálnejšie? Štýlový ultrazvukový difuzér SEASONS v čiernej farbe srší mužnosťou.

LUXUSNÉ DARČEKY

Špeciálny deň si zaslúži naozaj špeciálny dar. Aj na to sme pri výbere produktov mysleli. Obdarujte svojich blízkych darčekom vycibrenej kvality. Značky Onno Collection a Baobab Collection sú symbolom luxusu medzi bytovými parfumami, obsahujú minerálny vosk a sú ručne vyrábané majstrami svojho odboru. Nezameniteľné vône a neotrepaný dizajn sú pre týchto výrobcov typické.

Pokud Vás značky zaujaly, a chtěli byste se dozvědět více, navštivte naše stránky, kde se o každé značce dozvíte vše důležité.

CHCEM ČÍTAT O BAOBAB COLLECTION

CHCEM ČÍTAT O ONNO COLLECTION