Maison Berger Paris

MAISON BERGER DUOPACK VÔNÍ - CHIC PARÍŽ, KVETY PIŽMA, 2x250 ML

16,40 €
na sklade
Výber dvoch parfumov do katalytickej lampy s objemom 2x250 ml. Vytvorte si doma príjemnú voňavú atmosféru vďaka vôňam Chic Paríž a Kvety pižma.

Chic Paríž - delikátna vôňa, ktorá sa spojením osviežujúceho ovocia v podobe bergamotu a broskyne s romantickými tónmi rozkvitnutých ruží.

Hlava: bergamot, broskyňa, ranná rosa
Srdce: kosatec, ruža, fialka
Základ: vodný jazmín, liči, pižmo

Kvety pižma - Kvetinová vôňa, kde dominujú tóny púdrového kosatca a zmyselného bieleho pižma.

Hlava: mandarínka, ylang ylang
Srdce: kosatec, tuberóza
Základ: biele pižmo a jazmín

Charakteristika produktu

Kód 23981
Charakter vône Kvetinová
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Príslušenstvo
Objem (ml) 500 ml
Vôňa CHIC PARÍŽ, KVETY PIŽMA
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
MAISON BERGER DUOPACK VÔNÍ - CHIC PARÍŽ, KVETY PIŽMA, 2x250 ML

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).