Maison Berger Paris

CHIC – CHIC PARIS, MUSC FLOWERS

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
17,50 €
na sklade
Výber dvoch parfumov do katalytickej lampy s objemom 2x250 ml. Vytvorte si doma príjemnú voňavú atmosféru vďaka vôňam Chic Paríž a Kvety pižma.

Chic Paríž - delikátna vôňa, ktorá sa spojením osviežujúceho ovocia v podobe bergamotu a broskyne s romantickými tónmi rozkvitnutých ruží.

Hlava: bergamot, broskyňa, ranná rosa
Srdce: kosatec, ruža, fialka
Základ: vodný jazmín, liči, pižmo

Kvety pižma - Kvetinová vôňa, kde dominujú tóny púdrového kosatca a zmyselného bieleho pižma.

Hlava: mandarínka, ylang ylang
Srdce: kosatec, tuberóza
Základ: biele pižmo a jazmín

Charakteristika produktu

Kód 23981
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu CHIC PARIS, MUSC FLOWERS
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Chic
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – CHIC PARIS, MUSC FLOWERS, 500 ml

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).