Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

CANIS
Galeo
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 90 ml
Napájanie zo siete
Galeo

CANIS

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 90 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
59,90 €
Ultrazvukový difuzér Canis od značky Galeo, ktorého telo je zasadené do bambusového dreva, skvele doplní váš interiér. Vďaka funkcii chromoterapie – pozvoľné zmeny farieb dúhy – sa ľahko stane priateľom pre chvíle relaxácie. S výberom správneho esenciálneho či aróma oleja môžete svoje psychické zdravie deň po dni zlepšovať.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód 60039
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 90 ml
Pokrytie (m²) 30
Farba biela
Výrobca Galeo
Kolekcia Canis
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Bambus
Funkció Biele podsvietenie, Farebné podsvietenie
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Nie
Stránka s kolekcí ultrazvukove-difuzery

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR GALEO, 90 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie.

Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry.

Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme.

Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie