Estéban Paris Parfums

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - EASY POP GOLD EDITION, RUŽOVO-ZLATÝ

39,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Metalický dizajn difuzéra v trendy farbe ružového zlata dodá lesk a iskru každému interiéru.

Revolučný spôsob prevoňania priestorov, ktorý súčasne jemne zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér možno použiť s akýmkoľvek aroma či esenciálnym olejom. Po odparení vody sa prístroj automaticky vypne.
Ultrazvukový difuzér kombinuje vysoko kvalitné oleje s voňavou hmlou a upokojujúcim svetlom. Dizajnový a kompaktný interiérový doplnok, ktorý ľahko pripojíte priamo k počítaču pomocou USB kábla. Užite si vzácne momenty relaxácie doma alebo v kancelárii.Difuzér môže prevoniavať bez prerušenia viac ako 5 h.

Non stop difuze 5 hodín.
Výška difuzéra je 10,5 cm, priemer 12 cm. Objem 100 ml.
Súčasťou balenia je vzorka aróma oleja Esteban.

Charakteristika produktu

Kód CMP-167
Výrobca Estéban Paris Parfums
Krajina pôvodu Francúzsko
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Farba ružová
Objem (ml) 100 ml

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN - EASY POP GOLD EDITION, RUŽOVO-ZLATÝ

Ultrasonický difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrasonický difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.

Dokumenty a příručky