Bloomy Lotus

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS - SKY, BIELY

95,00 €
na sklade
Inovatívny a minimalistický ultrazvukový difuzér Sky, ktorý plynulo prechádza z bieleho matného do priehľadného skla, imituje vanúce mraky na oblohe. Vďaka jednoduchému a súčasne elegantnému vzhľadu sa hodí do moderných interiérov tiahnúcich k minimalizmu.

V rámci prevoňania je možné nastaviť rôznu dĺžku prevádzky difuzéru – od 2, 4 až po 8 hodín. Na difuzéri je možné nastaviť podsvietenie v rôznych farbách vrátane bieleho svetla.

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi.

Charakteristika produktu

Kód BL-009
Výrobca Bloomy Lotus
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Farba biela
Objem (ml) 115 ml
Vôňa Sky
Pokrytie (m²) 45 m²
Materiál Plast, Sklo
Krajina pôvodu Hongkong
Hlučnosť (dB) <10 dB
Funkció Viac prevádzkových režimov, Biele podsvietenie, Farebné podsvietenie, Prevádzka bez podsvietenia
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Nie
Výdrž prístroja pri zapojení do elektrickej siete ± 8 hodin
Výška (v) 22,5 cm
Priemer 8 cm

Dokumenty a příručky

Návod na použitie

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS - SKY, BIELY

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme. Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.