Bloomy Lotus

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS - BUD, BIELY

98,00 €
na sklade
Inšpirovaný prírodou. Ultrazvukový difuzér Bud od Bloomy Lotus je spojením inovatívneho dizajnu a vysoko výkonnej technológie. Tento elegantný difuzér bol inšpirovaný počiatočnou (zavinutou) fázou kvetu, ktorá v sebe ukrýva tajomstvá transformácie života. Rovnako ako lotos vyrastajúci z listov, aj tento dizajn predstavuje zrodenie nového života v elegantnej podobe -čistej a tajomnej.

Kovová základná, v ktorej sa difuzér zrkadlí, pripomína hladinu rybníka, v ktorej sa odráža lotosový kvet, zatiaľčo LED svetlo presvitajúce medzi jednotlivými „listmi“ zavinutého kvetu predstavuje život, ľahko zahalený rúškom tajomstva. Všestranný difuzér Bud šíri do okolia voňavú hmlu a zároveň vydáva mierne LED osvetlenie v rôznych farbách, ktoré vytvárajú atmosféru dokonalého pokoja.

Veľkosť produktu: priemer 132 mm, výška 230 mm
Materiál: plast (PP), kov
Pokrytie: až 45 m2

Charakteristika produktu

Kód BL-002W
Výrobca Bloomy Lotus
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Farba biela
Objem (ml) 170 ml
Hmotnosť (g) 518 g
Pokrytie 45
Krajina pôvodu Čína

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS - BUD, BIELY

Difuzér je navrhnutý tak, aby hladko splýval s dizajnom interiéru vášho domova či kancelárie, alebo naopak, vyčnieval ako dekoratívny kus, záleží len na tom, kam ho umiestnite. Difuzér má veľkú nádržku na vodu a je tak schopný rozvoňať priestor s rozlohou až 45 m2, takže je ideálny aj do väčších priestorov. Bud difuzér je možné nastaviť na 2, 5 alebo 10 hodinový prevádzkový režim s automatickým nastavením bezpečnosti, kedy sa difuzér sám vypne, ak sa v nádržke minie voda. Môžete tak odpočívať a užívať si priestor na relaxáciu kedykoľvek počas dňa.

Dokumenty a příručky