Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

BUD
Bloomy Lotus
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 170 ml
Napájanie zo siete
Bloomy Lotus

BUD

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 170 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
106,00 €
Inšpirovaný prírodou. Ultrazvukový difuzér Bud je spojením inovatívneho dizajnu a vysoko výkonnej technológie. Tento elegantný difuzér bol inšpirovaný zavinutou fázou kvetu, ktorá v sebe ukrýva tajomstvá transformácie života. Kovová základňa, v ktorej sa difuzér zrkadlí, pripomína hladinu rybníka, v ktorej sa lekná odrážajú, zatiaľčo LED svetlo presvitajúce medzi jednotlivými „listmi“ zavinutého kvetu predstavuje život, ľahko zahalený rúškom tajomstva.  V rámci prevoňania je možné nastaviť rôznu dĺžku prevádzky difuzéru – od 2, 5 až po 10 hodín. Na difuzéri je možné nastaviť podsvietenie v rôznych farbách vrátane bieleho svetla.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód BL-002W
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 170 ml
Pokrytie (m²) 45 m²
Farba biela
Výrobca Bloomy Lotus
Kolekcia Bud
Krajina pôvodu Hongkong
Materiál Plast, Kov
Funkció Viac prevádzkových režimov, Biele podsvietenie, Farebné podsvietenie, Prevádzka bez podsvietenia
Dial'kové ovládanie Nie
Stránka s kolekcí ultrazvukove-difuzery
Výška (v) 23 cm

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS, 170 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie.

Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry.

Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme.

Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie