Bloomy Lotus

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS - BUD, BIELY

98,00 €
na sklade
Inšpirovaný prírodou. Ultrazvukový difuzér Bud je spojením inovatívneho dizajnu a vysoko výkonnej technológie. Tento elegantný difuzér bol inšpirovaný zavinutou fázou kvetu, ktorá v sebe ukrýva tajomstvá transformácie života. Kovová základňa, v ktorej sa difuzér zrkadlí, pripomína hladinu rybníka, v ktorej sa lekná odrážajú, zatiaľčo LED svetlo presvitajúce medzi jednotlivými „listmi“ zavinutého kvetu predstavuje život, ľahko zahalený rúškom tajomstva.

 V rámci prevoňania je možné nastaviť rôznu dĺžku prevádzky difuzéru – od 2, 5 až po 10 hodín. Na difuzéri je možné nastaviť podsvietenie v rôznych farbách vrátane bieleho svetla.

Charakteristika produktu

Kód BL-002W
Výrobca Bloomy Lotus
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Farba biela
Objem (ml) 170 ml
Pokrytie (m²) 45 m²
Krajina pôvodu Hongkong
Materiál Plast, Kov
Hlučnosť (dB) <10 dB
Funkció Viac prevádzkových režimov, Biele podsvietenie, Farebné podsvietenie, Prevádzka bez podsvietenia
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Nie
Výška (v) 23 cm
Priemer 13,2 cm
Výdrž prístroja pri zapojení do elektrickej siete ± 10 hodin

Dokumenty a příručky

Návod na použitie

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS - BUD, BIELY

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme. Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.