Bloomy Lotus

BLOOMY LOTUS ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR - BUD, BIELY

98,00 €
na sklade
Inšpirovaný prírodou. Ultrazvukový difuzér Bud je spojením inovatívneho dizajnu a vysoko výkonnej technológie. Tento elegantný difuzér bol inšpirovaný zavinutou fázou kvetu, ktorá v sebe ukrýva tajomstvá transformácie života. Kovová základňa, v ktorej sa difuzér zrkadlí, pripomína hladinu rybníka, v ktorej sa lekná odrážajú, zatiaľčo LED svetlo presvitajúce medzi jednotlivými „listmi“ zavinutého kvetu predstavuje život, ľahko zahalený rúškom tajomstva.

 V rámci prevoňania je možné nastaviť rôznu dĺžku prevádzky difuzéru – od 2, 5 až po 10 hodín. Na difuzéri je možné nastaviť podsvietenie v rôznych farbách vrátane bieleho svetla.

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi. Vôňa nie je súčasťou balenia.

Charakteristika produktu

Kód BL-002W
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu BUD
Objem (ml) 170 ml
Pokrytie (m²) 45 m²
Farba biela
Výrobca Bloomy Lotus
Výška (v) 23 cm cm
Krajina pôvodu Hongkong
Materiál Plast, Kov
Hlučnosť (dB) <10 dB
Funkció Viac prevádzkových režimov, Biele podsvietenie, Farebné podsvietenie, Prevádzka bez podsvietenia
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Nie
Výdrž prístroja pri zapojení do elektrickej siete ± 10 hodin
Priemer 13,2 cm

Dokumenty a příručky

Návod na použitie

Ako používať
BLOOMY LOTUS ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR - BUD, BIELY

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme. Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.