LANTERN – LITTLE LANTERN
Esteban Paris Parfums
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 80 ml
Bezdrôtový
Esteban Paris Parfums

LANTERN – LITTLE LANTERN

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 80 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
59,00 €

Difúzer Little Lantern je inšpirovaný prvým, väčším, ultrazvukovým difuzérom Lantern, ktorý sa stal veľmi obľúbeným. Lantern - v preklade lampáš. Vychutnajte si štýlový vzhľad difuzéra, ktorý sa vďaka neutrálnym farbám hodí do každého interiéru.

Little Lanetrn je navrhnutý predovšetkým pre bezdrôtovú prevádzku. Vďaka tomu, a praktické rukoväte, ho môžete pohodlne prenášať po dome kamkoľvek práve potrebujete, a to napríklad aj na zastrešenú terasu.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód CMP-187
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu LITTLE LANTERN
Objem (ml) 80 ml
Farba biela
Výrobca Esteban Paris Parfums
Kolekcia Lantern
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Plast
Funkció Viac prevádzkových režimov, Rôzne intenzity svietivosti, Biele podsvietenie
Dial'kové ovládanie Nie
Stránka s kolekcí ultrazvukove-difuzery
Rozmery prístroja 17 cm x 9,5 cm

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS – LITTLE LANTERN, 80 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvukový difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie