Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.
Zľava -20 % (nielen) na autovône TU.

SONI – SM
Seasons
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 120 ml
Bezdrôtový
Seasons

SONI – SM

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 120 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
118,00 €
SONI SM je prenosný ultrazvukový difuzér, ktorý umožňuje nastaviť prevádzkový čas až na niekoľko hodín. Difuzér je ručne vyrobený a pýši sa vrchným krytom z polyrezínu, ktorý je neobyčajne odolný voči mechanickému poškodeniu, a zároveň pôsobí veľmi luxusne.
Na produkte je možné nastaviť viacero prevádzkových režimov a rôzne LED podsvietenia vrátane svetla pripomínajúceho mihotajúce sa svetlo sviečky. Výhodou difuzéru je možnosť bezdrôtovej prevádzky na batériu.
K difuzéru je dizajnový popruh, vďaka ktorému ho ľahko premiestnite.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód SSAW-001ABL
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu SM
Objem (ml) 120 ml
Farba čierna
Výrobca Seasons
Kolekcia SONI
Krajina pôvodu Hongkong
Materiál Plast, Živice
Funkció Viac prevádzkových režimov
Stránka s kolekcí ultrazvukove-difuzery

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR SEASONS – SM, 120 ml

Značka SEASONS si kladie za cieľ urobiť z vône módny doplnok. Aróma difuzéry, parfumy a esenciálne oleje tejto značky kombinujú odvážny štýl s dostupnými cenami tak, aby sa vôňa mohla stať súčasťou osobného štýlu každého, bez rozdielu. 

Produkty SEASONS sa vyznačujú svojím odvážnym, módnym dizajnom, dôrazom na prenosnosť a prispôsobiteľné príslušenstvo. Difuzéry sú technicky tak prepracované, aby plnili očakávania tých najnáročnejších zákazníkov. V kombinácii s vôňami vyrábanými vo Francúzsku a Veľkej Británii vytvoria u vás doma jedinečný zmyslový zážitok. Tiež je v balení dizajnový popruh, vďaka ktorému produkt ľahko premiestnite.