ONNO collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA ONNO M - MAJESTIC CHAMPAGNE, MUSE

169,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Vonné sviečky Majestic sú vyrobené z hrubého, ručne brúseného skla. Vďaka svojmu noblesnému a majestátnemu dizajnu sa stanú luxusnou súčasťou vášho interiéru, ktorú budete pyšne ukazovať všetkým svojim známym. Sviečky Majestic sú dokladom precíznej práce remeselníkov značky ONNO collection.

Zvodná korenistá vôňa pripomínajúca luxusný parfum. Tóny pačuli a guajakového dreva vás prenesú do elegantnej atmosféry lounge baru.

M – 16x17 cm, čas horenia 85 hodín

Charakteristika produktu

Kód ON330M
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu MUSE
Charakter vône Orientálna
Výdrž 150 hodín
Farba béžová
Výrobca ONNO collection
Kolekcia MAJESTIC
Krajina pôvodu Belgicko

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA ONNO M - MAJESTIC CHAMPAGNE, MUSE

Všetky sviečky Onno collection pochádzajú z Belgicka a sú inšpirované intenzívnymi farbami a vôňami prírody. Pri ich výrobe sa kladie dôraz na najkvalitnejšie remeselné vyhotovenie s rešpektom k životnému prostrediu. Použité sú starostlivo vybrané raw suroviny. Minerálny vosk je ručne liaty do brúsených hrubostenných sklenených nádob vyrábaných tými najlepšími európskymi remeselníkmi. Práve unikátnosť vyhotovenia robí zo sviečok jedinečné dizajnové kúsky, ktoré vás svojou svetelnou hrou intenzívnych farieb zahrejú pri srdci ako žiadne iné. Samozrejmosťou sú bavlnený knôt a nádherné vône vyvinuté parfumérmi v Grasse – srdci svetového parfumérstva. Každá sviečka je zabalená v luxusnej čiernej krabičke a obviazaná čiernou stužkou s visačkou.