ONNO collection

HAND & BODY CARE – FABULOUS

TELOVÁ KOZMETIKA 1500 ml
108,00 €
na sklade
Užite si luxusnú starostlivosť o vašu pokožku rúk a celého tela s kolekciou produktov ONNO Collection, ktorá kombinuje luxusný vzhľad s úžasnými parfumami a veľmi kvalitnými ingredienciami.

V darčekovej sade, ktorá v sebe ukrýva tri pollitrové nádoby produktov vo vôni Fabulous, nájdete voňavé tekuté mydlo na ruky, parfumovaný dezinfekčný gél a ošetrujúce mlieko určené na ruky a telo v rovnakej vôni. Všetky tieto tri výrobky neobsahujú parabény, sulfáty ani silikóny. Sú 100% vegánske, pH neutrálne, a obsahujú prírodné ingrediencie.
Výroba tejto vonnej kolekcie je vytváraná s rešpektom k životnému prostrediu, a preto sú používané materiály, ktoré sú z 95 % biologicky odbúrateľné.

Vôňa Fabulous je tvorená šťavnatými citrusmi, romantickou damašskou ružou a výnimočnou pelargóniou, ktorá je známa svojou vznešenou vôňou s podtónmi orieškov.

Rozmery darčekového boxu s tromi fľaškami s pumpičkou s objemom 500 ml sú 36 x 25 x 38 cm.

Charakteristika produktu

Kód ONH3F
Druh produktu TELOVÁ KOZMETIKA
Vôňa/Názov produktu FABULOUS
Charakter vône Svieža, citrusová
Objem (ml) 1500 ml
Výrobca ONNO collection
Kolekcia Hand & Body Care
Krajina pôvodu Belgicko
Stránka s kolekcí onno-collection

Odporúčania pre správne použitie
TELOVÁ KOZMETIKA ONNO COLLECTION – FABULOUS, 1500 ml

Luxusná značka ONNO Collection so svojimi mnohoročnými skúsenosťami v oblasti parfumov prichádza s novou kolekciou určenou na starostlivosť o ruky a telo nazvanou ONNO HAND & BODY CARE. Touto kolekciou značka reaguje na dopyt spotrebiteľov po vysoko kvalitných produktoch, ktoré kombinujú luxusný vzhľad produktov s úžasnými parfumami