Vážení zákazníci, v Deň českej štátnosti, teda 28.9.2022, budú naše kamenné predajne v Brne aj v Prahe uzavreté. Ďakujeme za pochopenie.
MAJESTIC – MUSE
ONNO collection
TYČINKOVÝ DIFUZÉR 500 ml
ONNO collection

MAJESTIC – MUSE

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 500 ml
skladem v e-shopu
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Cena s DPH:
139,00 €
Luxusný ručne vyrobený difuzér je ukážkou precíznej remeselnej práce. Vďaka tomu a unikátnym parfumom sú difuzéry nielen vôňou do bytu, ale taktiež noblesným dizajnovým doplnkom. Sú taktiež krásnym darčekovým predmetom. Zvodná korenistá vôňa pripomínajúca luxusný parfum. Tóny pačuli a guajakového dreva vás prenesú do elegantnej atmosféry lounge baru.
Kód ONRMSM
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu MUSE
Charakter vône Orientálna
Objem (ml) 500 ml
Výdrž 4-6 mesiacov
Farba hnedá
Výrobca ONNO collection
Kolekcia Majestic
Výška (v) 51 cm
Krajina pôvodu Belgicko
Stránka s kolekcí onno-collection

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR ONNO COLLECTION – MUSE, 500 ml

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.