Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

COTTON CARESS
Maison Berger Paris
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
Maison Berger Paris

COTTON CARESS

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
18,00 €

Parfum z kolekcie vôní inšpirovaných jedným z piatich ľudských zmyslov - dotykom. Vôňa vo Vás prebudí nové zážitky, pripomenie Vám na dotyk príjemný materiál. Vôňa

Bavlnená starostlivosť je čistá, ľahká, púdrová. Základ tvorí céder, pižmo, vanilka a biely med, v srdci má púdrové tóny a kvety pomarančovníka, hlavu parfému tvorí ruža, vonné silice a čerstvé tóny.

Bavlna je rastlinné vlákno, ktoré sa získava z kvetov bavlníka. Je najviac používaným prírodným vláknom na svete. Vek pozostatkov bavlnených tkanín nájdených v Mexiku sa odhaduje na 7 000 rokov.

Kód 115180
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu COTTON CARESS
Charakter vône púdrová
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – COTTON CARESS, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.