Maison Berger Paris

COTTON CARESS

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
17,50 €
na sklade
Parfum z kolekcie vôní inšpirovaných jedným z piatich ľudských zmyslov - dotykom. Vôňa vo Vás prebudí nové zážitky, pripomenie Vám na dotyk príjemný materiál.
Vôňa Bavlnená starostlivosť je čistá, ľahká, púdrová. Základ tvorí céder, pižmo, vanilka a biely med, v srdci má púdrové tóny a kvety pomarančovníka, hlavu parfému tvorí ruža, vonné silice a čerstvé tóny.

Bavlna je rastlinné vlákno, ktoré sa získava z kvetov bavlníka. Je najviac používaným prírodným vláknom na svete. Vek pozostatkov bavlnených tkanín nájdených v Mexiku sa odhaduje na 7 000 rokov.

Charakteristika produktu

Kód 115180
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu COTTON CARESS
Charakter vône Púdrová
Objem (ml) 500 ml
Farba číra
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – COTTON CARESS, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.