TERRA – DOWN TO EARTH
Mon Dada
TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Posledné kusy
Mon Dada

TERRA – DOWN TO EARTH

TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Cena s DPH:
120,00 €
Momentálne je tento produkt dostupný iba na našich kamenných predajniach.

Keramická kolekcia TERRA pochádza z Portugalska a je ručne vyrábaná, skvelo definuje frázu: „Krása v nedokonalosti“. V Portugalsku je totiž keramika tradičným umením, starou rodinnou tradíciou predávanou po generácie. Vďaka ručnej výrobe je každá nádoba originálna svojím tvarom aj veľkosťou. Hneď ako lode prevezú nádoby z Portugalska do Belgicka, kde sídli firma Mon DaDa, začne plnenie vonným voskom (sójový a kokosový vosk) v prípade sviečok a v prípade difuzérov potom tyčinkami a koncentrovaným vonným sprejom.

Down To Earth: 
Zmyselná, podmanivá a fascinujúca. Tieto tri slová stačia na kompletnú charakteristiku vône Down to Earth. Zemité tóny dubového machu, ambry a nezameniteľnej arómy tonky fazule v základe sú obohatené o bylinný nádych levandule a sviežosť citrusov.

  • Hlava: šalvia, pomaranč, grapefruit
  • Srdce: levanduľa
  • Základ: dubový mach, ambra, fazuľa tonka
Kód TER-RDI-MED-PRE-DTE
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu DOWN TO EARTH
Charakter vône kvetinová, orientálna
Farba čierna
Výrobca Mon Dada
Kolekcia Terra
Krajina pôvodu Belgicko
Stránka s kolekcí mon-dada
Výška (v) 26 cm cm

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR MON DADA – DOWN TO EARTH

  • Vložte tri tyčinky do dizajnovej nádoby, vôňa sa nanáša pomocou spreja, priamo na tyčinky, táto vonná esencia sa nenalieva priamo do tela difuzéra ako je zvykom pri bežných tyčinkových difuzéroch. 
  • Nastriekajte vôňu zo spreja na tyčinky kedykoľvek je to potrebné, môžete ľubovoľne opakovať. Výhodou je, že je možné sprej použiť kdekoľvek ako bytový sprej.