Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

TERRA – BLACK SEA
Mon Dada
TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Posledné kusy
Mon Dada

TERRA – BLACK SEA

TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Cena s DPH:
120,00 €
Momentálne je tento produkt dostupný iba na našich kamenných predajniach.

Keramická kolekcia TERRA pochádza z Portugalska a je ručne vyrábaná, skvelo definuje frázu: „Krása v nedokonalosti“. V Portugalsku je totiž keramika tradičným umením, starou rodinnou tradíciou predávanou po generácie. Vďaka ručnej výrobe je každá nádoba originálna svojím tvarom aj veľkosťou. Hneď ako lode prevezú nádoby z Portugalska do Belgicka, kde sídli firma Mon DaDa, začne plnenie vonným voskom (sójový a kokosový vosk) v prípade sviečok a v prípade difuzérov potom tyčinkami a koncentrovaným vonným sprejom.

Black Sea:
Táto vôňa presne kopíruje jej názov, je rovnako tajomná, zvodná a fascinujúca ako Čierne more. Užite si viac než príjemnú kompozíciu citrusov a morskej soli, ktorá je vhodne doplnená o ovocné akordy sliviek a zútulnená vďaka ambre a pižmu.

  • Hlava: citrusy, morská soľ
  • Srdce: ozón, slivka
  • Základ: ambra, tmavé pižmo
Kód TER-RDI-MED-CRU-BLS
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu BLACK SEA
Charakter vône svieža, morská
Farba béžová
Výrobca Mon Dada
Kolekcia Terra
Krajina pôvodu Belgicko
Stránka s kolekcí mon-dada
Výška (v) 26 cm cm

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR MON DADA – BLACK SEA

  • Vložte tri tyčinky do dizajnovej nádoby, vôňa sa nanáša pomocou spreja, priamo na tyčinky, táto vonná esencia sa nenalieva priamo do tela difuzéra ako je zvykom pri bežných tyčinkových difuzéroch. 
  • Nastriekajte vôňu zo spreja na tyčinky kedykoľvek je to potrebné, môžete ľubovoľne opakovať. Výhodou je, že je možné sprej použiť kdekoľvek ako bytový sprej.