MILKHOUSE CANDLE VONNÁ SVIEČKA BUTTER JAR – HOLIDAY HOME

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Zápalky zadarmo ako darček.
Perfektná sviatočná kombinácia čerstvého červeného jabĺčka, škorice, klinčekov a vanilky s dotykom borovicového ihličia.

Sviečka typu „Butter Jar“ má dva knôty pre optimálne a rovnomerné vyhorenie.
Sviečky Milhouse candle sú vyrobené z prírodného sójového a včelieho vosku, neobsahujú parafín ani umelé farbivá. Vône obsahujú čisté esenciálne oleje. Bavlnené knôty sú bezolovnaté, čím je zaručené čisté horenie bez tvorby sadzí.
Sklenenú nádobu je možné po vyhorení vosku ďalej použiť napr. na uskladnenie potravín.

Charakteristika produktu

Kód 30805
Charakter vône Drevitá, korenistá
Výrobca Milkhouse candle
Druh produktu Vonné sviečky
Farba biela
Výdrž 65 hodín
Hmotnosť (g) 454 g
Vôňa Holiday Home
Krajina pôvodu USA

Ako používať
MILKHOUSE CANDLE VONNÁ SVIEČKA BUTTER JAR – HOLIDAY HOME

Vonné sviečky inšpirované americkým stredozápadom. Čistota a zdravie, to sú základné prvky, ktoré inšpirovali manželov Sparrowových k výrobe vonných sviečok Milkhouse. Prírodný sójový a včelí vosk v kombinácii s vôňami z čistých esenciálnych olejov a bavlneným bezolovnatým knôtom – to sú piliere, na ktorých stojí značka Milkhouse candle, a ktoré zaručujú kvalitné a originálne produkty pre použitie vo vašom interiéri. Značka Milkhouse candle myslí aj na životné prostredie, sklenené nádoby je možné po vyhorení sviečky ďalej použiť napríklad v domácnosti na uskladnenie potravín. Pre optimálne horenie odporúčame zastrihávať knôt po každom horení na dĺžku 5 – 10 mm. Sviečku uhaste po 3 – 4 hodinách horenia alebo potom, čo sa na sviečke vytvorí jazierko z rozpusteného vosku. Prestaňte sviečku zapaľovať vo chvíli, kedy v dóze zostáva cca 1 cm vosku, predídete tak možnému poškodeniu povrchu, na ktorom je sviečka umiestnená. Sviečky nie sú určené pre vonkajšie použitie, pre optimálne horenie teda odporúčame sviečky používať v interiéri.