Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB RAVINTSARA - MANGA 10 CM

98,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Ďalšia z letných kolekcií sviečok Baobab Collection, ktorá vznikla v spolupráci s pôvodnými obyvateľmi Madagaskaru. Sviečky sú opletané rafiou a dotvárané technikou vyšívanej obrazovej kresby. Hlavným motívom kolekcie je Ravintsara, liečivá madagaskarská rastlina, ktorej ikonický tvar listu je zobrazený na všetkých sviečkach z tejto kolekcie.

Sviečky Manga sú ručne opletané modrou rafiiou s listami Ravintsary v prírodnej farbe. Jeho červeno-modrý dizajn v kombinácii s rafiou bude dokonale ladiť s prázdninovými domami.

Vône sviečky Manga vás vďaka tónom morskej soli, vetiveru a ambry prenesie na modré brehy oceánu.

Vetiver – morská soľ – ambra

Charakteristika produktu

Kód MAX10RMA
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Druh Vonné sviečky
Vôňa/Názov produktu Vetiver - tengeri só - ámbra
Charakter vône Svieža, citrusová
Výdrž 60 hodín
Farba modrá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Ravintsara
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 500 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB RAVINTSARA - MANGA 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.