Zapaľovač zadarmo
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB LES PRESTIGIEUSES - PIERRE DE LUNE, 35 CM

420,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
K nákupu dostanete ako darček plniteľný zapaľovač.
Kolekcia vonných sviečok Les Prestigieuses vznikla ako pocta vzácnym materiálom, ktoré sú opradené bájnymi legendami. Ruská kože, čínsky atrament a indický mesačný kameň symbolizujú jedinečné remeselné spracovanie aj cesty do exotických až tajomných destinácií. Vonné sviečky s vôňou PIERRE DE LUNE (Mesačný kameň) sú inšpirované jedinečným kameňom, ktorému sa prisudzujú až neuveriteľné vlastnosti. Mesačný kameň je známy svojou okúzľujúcou interakciou so svetlom. Po stáročia si mnohí mysleli, že ukazuje rôzne fázy lunárneho cyklu. V Indii je mesačný kameň považovaný za „kameň snov“, ktorý prináša neuveriteľné vízie tým, ktorí ho vlastnia.

- Pri horení sa sklenený povrch sviečky stáva transparentným
- Veľkosť 35 cm, váha 6,5 kg, doba horenia 800 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa: biely čaj – ľadová mäta

Vôňa PIERRE DE LUNE (Mesačný kameň), ktorá je ukrytá v ručne fúkanej sklenenej nádobe v elegantnej bielej farbe, je sviežim spojením bieleho čaju s ľadovou mätou. Táto kvetinová vôňa je stelesnením mierumilovného až snového sveta.

Charakteristika produktu

Kód MAX35PIL
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu PIERRE DE LUNE
Charakter vône Svieža
Výdrž 800 hodín
Farba biela
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Les Prestigieuses
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 6500 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB LES PRESTIGIEUSES - PIERRE DE LUNE, 35 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.