Zapaľovač zadarmo
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB LES PRESTIGIEUSES - CUIR DE RUSSIE, 35 CM

420,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
K nákupu dostanete ako darček plniteľný zapaľovač.
Kolekcia vonných sviečok Les Prestigieuses vznikla ako pocta vzácnym materiálom, ktoré sú opradené bájnymi legendami. Ruská kože, čínsky atrament a indický mesačný kameň symbolizujú jedinečné remeselné spracovanie aj cesty do exotických až tajomných destinácií. Vonné sviečky s vôňou CUIR DE RUSSIE (Ruská kože) sú inšpirované legendou, ktorá siaha až do dôb cárskeho Ruska. Vtedy bolo objavené jedinečné spojenie vône brezovej kôry a kože, ktoré doslova okúzlilo kozáckych bojovníkov pri ceste cez ruské stepi.

Vôňa: vetiver – mach - pižmo

Vôňa CUIR DE RUSSIE (Ruská koža), ktorá je ukrytá v ručne fúkanej sklenenej nádobe v nadčasovej okrovej farbe, vytvára skutočne výnimočnú kombináciu vetiveru a machu s hrejivosťou pižma.

Charakteristika produktu

Kód MAX35CUR
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu CUIR DE RUSSIE
Charakter vône Orientálna
Výdrž 800 hodín
Farba okrová
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Les Prestigieuses
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 6500 g

Odporúčania pre správne použitie
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB LES PRESTIGIEUSES - CUIR DE RUSSIE, 35 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.