ZĽAVA
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB CITIES - OCEAN DRIVE, 10 CM

64,40 € 92,00 € -30%
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Dizajn vonnej sviečky Ocean Drive je vďaka svojim geometrickým vzorom abstraktný a umelecký, evokujúci nočné osvetlenie. Sviečka je zároveň ódou na amerického maliara Petera Halleyho.

Vôňa - vôňa sviečky je ovocne-drevitá zmes mandarínok a cédru, ktorá vás zavedie k rôznofarebnému osvetleniu a rušným davom Ocean Drive.

Charakteristika produktu

Kód MAX10COD
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu OCEAN DRIVE
Charakter vône Drevitá, korenistá
Výdrž 60 hodín
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Cities
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 500 g

Odporúčania pre správne použitie
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB CITIES - OCEAN DRIVE, 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.