Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB ALL SEASONS – NOSY IRANJA, 16 CM

89,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Ostrov Nosy Iranja, známy tiež ako „ostrov korytnačiek“, leží v Indickom oceáne blízko ostrova Nosy Be neďaleko Madagaskaru. Ostrov je tvorený dvoma menšími ostrovčekmi, ktoré sú navzájom spojené piesočnatým brehom, ktorý je viditeľný iba pri nízkom prílive. Vody omývajúce brehy ostrova Nosy Iranja hrajú najrôznejšími odtieňmi modrej.

- veľkosť 16 cm, váha 1 kg, čas horenia 150 hodín
- vysokokvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu

Vôňa: morská hmla – figové listy

Vôňa Nosy Iranja hrá tónmi morských hmiel a figových listov, ktoré vás zavedú na piesočnaté pobrežie ostrova, kde vlny oceánu dopadajú na pláž.

Charakteristika produktu

Kód MAX16ANI
Charakter vône Drevitá, korenistá
Kolekcia All Seasons
Výrobca Baobab Collection
Druh produktu Vonné sviečky
Farba modrá
Výdrž 150 hodín
Hmotnosť (g) 1500 g
Vôňa Nosy Iranja
Krajina pôvodu Belgicko

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB ALL SEASONS – NOSY IRANJA, 16 CM

Kolekcia sviečok All Seasons čerpá inšpiráciu z pestrej a živej krajiny Afriky. Prepraví vás do vzdialených krajín, kde spolu žijú tamojšie kmene, fauna i flóra v dokonalej harmónii. S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus. Na zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku. V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému dohorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.