3+1 ZADARMO
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB ALL SEASONS – NOSY IRANJA, 16 CM

90,00 €
na sklade
3+1 ZADARMO

Zápalky zadarmo ako darček.
Ostrov Nosy Iranja, známy tiež ako „ostrov korytnačiek“, leží v Indickom oceáne blízko ostrova Nosy Be neďaleko Madagaskaru. Ostrov je tvorený dvoma menšími ostrovčekmi, ktoré sú navzájom spojené piesočnatým brehom, ktorý je viditeľný iba pri nízkom prílive. Vody omývajúce brehy ostrova Nosy Iranja hrajú najrôznejšími odtieňmi modrej.

- veľkosť 16 cm, váha 1 kg, čas horenia 150 hodín
- vysokokvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu

Vôňa: morská hmla – figové listy

Vôňa Nosy Iranja hrá tónmi morských hmiel a figových listov, ktoré vás zavedú na piesočnaté pobrežie ostrova, kde vlny oceánu dopadajú na pláž.

Charakteristika produktu

Kód MAX16ANI
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Nosy Iranja
Charakter vône Drevitá, korenistá
Výdrž 150 hodín
Farba modrá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia All Seasons
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 1000 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB ALL SEASONS – NOSY IRANJA, 16 CM

Kolekcia sviečok All Seasons čerpá inšpiráciu z pestrej a živej krajiny Afriky. Prepraví vás do vzdialených krajín, kde spolu žijú tamojšie kmene, fauna i flóra v dokonalej harmónii. S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus. Na zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku. V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému dohorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.