Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.
Zľava -20 % (nielen) na autovône TU.

GEODESIS
Geodesis
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
Geodesis

GEODESIS

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
89,00 €

Ultrazvukový difuzér Geodesis v modernom, minimalistickom dizajne, ktorý ponúka rôzne intenzity svietenia. Jeho telo je tvorené z mliečneho skla a základ z elegantného, ​​zlatého kovu. Pojme 100 ml zmesi vody a esenciálneho/aróma oleja. Ponúka dva režimy difúzie – nepretržitá a prerušovaná.

Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, pomocou otočného gombíka a jedného tlačidla. Návod nájdete vo vnútri balenia.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód BR001
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu GEODESIS
Objem (ml) 100 ml
Výrobca Geodesis
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Sklo, Kov
Funkció Viac prevádzkových režimov, Rôzne intenzity svietivosti, Biele podsvietenie
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Nie
Stránka s kolekcí ultrazvukove-difuzery

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR GEODESIS – GEODESIS, 100 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvukový difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.