Galeo

GALEO ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR - VEGA

62,00 €
na sklade
Moderné spojenie elegantného bieleho skla s rustikálnym drevom s svetlo hnedej farbe vytvára z ultrazvukového difuzéra Vega estetický interiérový doplnok. Skvelo sa hodí do útulných interiérov, kde sú dominantou prírodné materiály.

Na difuzéri je možné nastaviť non-stop prevoňanie s automatickým vypnutím pri spotrebovaní vody. Zároveň je možné zvoliť podsvietenie v rôznych farbách vrátane bieleho svetla.

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi.

Charakteristika produktu

Kód 60030
Výrobca Galeo
Druh produktu Ultrazvukové difuzéry
Farba biela
Objem (ml) 100 ml
Pokrytie (m²) 30 m²
Materiál Bambus, Keramika, Plast
Krajina pôvodu Francúzsko
Hlučnosť (dB) <10 dB
Funkció Prevádzka bez podsvietenia, Biele podsvietenie, Farebné podsvietenie, Viac prevádzkových režimov
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Nie
Výdrž prístroja pri zapojení do elektrickej siete ± 8 hodin
Výška (v) 18,5 cm
Priemer 11,5 cm

Dokumenty a příručky

Návod na použitie

Ako používať
GALEO ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR - VEGA

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme. Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.