Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

VEGA
Galeo
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
Napájanie zo siete
Galeo

VEGA

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
62,00 €

Moderné spojenie elegantného bieleho skla s rustikálnym drevom s svetlo hnedej farbe vytvára z ultrazvukového difuzéra Vega estetický interiérový doplnok. Skvelo sa hodí do útulných interiérov, kde sú dominantou prírodné materiály. 

Na difuzéri je možné nastaviť non-stop prevoňanie s automatickým vypnutím pri spotrebovaní vody. Zároveň je možné zvoliť podsvietenie v rôznych farbách vrátane bieleho svetla. 

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód 60030
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 100 ml
Pokrytie (m²) 30 m²
Farba biela
Výrobca Galeo
Kolekcia Vega
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Bambus, Keramika, Plast
Funkció Prevádzka bez podsvietenia, Biele podsvietenie, Farebné podsvietenie, Viac prevádzkových režimov
Dial'kové ovládanie Nie
Stránka s kolekcí ultrazvukove-difuzery
Výška (v) 18.5 cm

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR GALEO, 100 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie.

Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry.

Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme.

Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie