Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

SYRMA
Galeo
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
Ovládač
Galeo

SYRMA

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
54,90 €

Inšpirovaný prírodou. Elegantný ultrazvukový difuzér Syrma sa pýši vzorovaným kovovým krytom v metalickej úprave, v ktorom sú vyobrazené bohato košaté stromy. Typovo sa preto veľmi hodí do moderných elegantných interiérov, v ktorých po zapnutá vytvorí kúzelnú tieňohru. 

Na difuzéri je možné nastaviť non-stop prevoňanie s automatickým vypnutím pri spotrebovaní vody. Zároveň je možné zvoliť z troch intenzít svietivosti – farebné podsvietenie, biele - intenzívne alebo mäkké - upokojujúce. 
 

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi. Vôňa nie je súčasťou balenia.

Kód 60033
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 100 ml
Pokrytie (m²) 30 m²
Farba strieborná
Výrobca Galeo
Kolekcia Syrma
Výška (v) 16 cm
Krajina pôvodu Francúzsko
Materiál Plast, Kov
Hlučnosť (dB) <10 dB
Funkció Biele podsvietenie, Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky), Prevádzka bez podsvietenia, Viac prevádzkových režimov
Dial'kové ovládanie Áno
Výdrž prístroja pri zapojení do elektrickej siete ± 8 hodin
Priemer 11,5 cm
Stránka s kolekcí ultrazvukove-difuzery

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR GALEO, 100 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie.

Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry.

Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme.

Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie