Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

NATURE – ALOE FLOWER
Esteban Paris Parfums
TYČINKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
Posledné kusy
Esteban Paris Parfums

NATURE – ALOE FLOWER

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
19,90 €

Nechajte prúdiť prírodu s tyčinkovým difuzérom od značky Esteban Paris Parfums, ktorý zaistí stále prevoňanie vášho interiéru s vôňou z prírodných vegánskych ingrediencií vytvorenou tými najlepšími parfumérmi vo Francúzsku. Vďaka praktickému a súčasne ekologickému vyhotoveniu, kedy sú drevené tyčinky aj dekorácie v tvare vetvičky vyrobené z udržateľne obhospodárených lesov, získate naozaj nadštandardnú interiérovú vôňu s ekologickým presahom.

Firma Esteban za cieľom zlepšenia životného prostredia sa zaväzuje darovať 1 % z predajov ekologickým organizáciám. Poďme spoločne s nimi podporiť planétu.

Aloe flower - Kvety aloe

Nechajte sa rozmaznávať sviežou vôňou aloe vera, ktorá je doplnená exotickosťou zeleného melóna a s čistou kvetinovou vôňou okvetných lístkov jazmínu. Pomyselnú čerešničku na torte tvorí biele pižmo a svetlé drevo, ktoré dodajú vôni na dlhotrvajúcom zmyslovom zážitku a pocite harmónie.

  • hlava: zelený melón
  • srdce: aloe, jazmín
  • základ: biele pižmo, svetlé drevo
Kód BFA-001
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu ALOE FLOWER
Charakter vône kvetinová
Objem (ml) 100 ml
Výdrž 1-2 mesiace
Výrobca Esteban Paris Parfums
Kolekcia Nature
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí esteban-paris-parfums

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS – ALOE FLOWER, 100 ml

Difuzér z kolekcie Nature v sklenenej fľaštičke z mliečneho skla. Súčasťou balenia je náplň, ktorá obsahuje denaturovaný alkohol bez ftalátu a tyčinky vyrobené z prírodných surovín. Difuzér možno po minutia pôvodnej náplne ľubovoľne dopĺňať. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame zakúpiť aj nové tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku možno tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.