Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

BOUTIQUE CREMA – BERGAMOTTO DI CALABRIA
Cereria Mollá
TYČINKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
Cereria Mollá

BOUTIQUE CREMA – BERGAMOTTO DI CALABRIA

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 100 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
25,00 €

Kolekcia Boutique sa pýši minimalizmom, jedinečnými vôňami a jednoduchým nadčasovým dizajnom, ktorý bude pýchou každého interiéru. Produkty z tejto kolekcie sú k dispozícii buď v čiernej alebo krémovej farbe.     

  • Vôňa BERGAMOTTO DI CALABRIA (Bergamot z Kalábrie): Sviežosť zelených lístkov bergamotu dodáva na výraznosti. Preneste sa mysľou do Kalábrie na piesočnaté pláže zabalené do vône citrusov z okolitých stromov a kríkov... Spoznáte jemne sladkasté tóny pižma a drevitú arómu santalového dreva. Nestarnúce, obľúbené spojenie dreva a bergamotu. Táto vôňa, navodí dokonalú atmosféru vo vašom dome.
Kód 1310
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu BERGAMOTTO DI CALABRIA
Charakter vône drevitá
Objem (ml) 100 ml
Výdrž 1-2 mesiace
Farba béžová
Výrobca Cereria Mollá
Kolekcia Boutique Crema
Krajina pôvodu Španielsko
Stránka s kolekcí cereria-molla

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR CERERIA MOLLÁ – BERGAMOTTO DI CALABRIA, 100 ml

  • Odstráňte zátku na fľaštičke difuzéru a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku je možné tyčinky otáčať.
  • Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne. Tyčinky je možné znovu použiť alebo zameniť za nové, v závislosti na použitej vôni.