Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

Španielska rodinná značka Cereria Mollá vznikla v roku 1899 a sídli v malebnej dedinke Albaida patriacej do provincie Valencia. Vďaka zažitým tradíciám prináša na trh dlhoročnú kvalitu a minimalistický dizajn. Dnes si ich produkty získali priaznivcov vo viac než 40 krajinách.
TAKMER STOROČNÁ TRADÍCIA

TAKMER STOROČNÁ TRADÍCIA


Rodinná firma, ktorá tvorí produkty s láskou a múdrosťou predkov, vďaka tomu môžu zachovávať neprekonateľnú kvalitu. Znalosť umenia a ručnej výroby sa odovzdáva z generácie na generáciu takmer 100 rokov, už od roku 1899. Ich produkty sú vyrábané s láskou a jedinečnosť im dodávajú aj originálne vonné receptúry. Minimalistický dizajn je symbolom značky.

RUČNÁ VÝROBA A UDRŽATEĽNOSŤ

RUČNÁ VÝROBA A UDRŽATEĽNOSŤ


Cereria Mollá sa snaží chrániť prírodu, pri výrobe minimalizovať odpady a nakladať s nimi tak, aby sa maximálne zamedzilo emisiám škodlivých látok. Samozrejmosťou sú teda suroviny prírodného pôvodu. Pri sviečkach sú používané rastlinné vosky a 100 % bavlnené knôty. Sklenené nádoby, ktoré sú používané ako na sviečky, tak na difuzéry, sú recyklovateľné a môžete ich v domácnosti použiť napríklad aj ako vázu či kvetináč. Výrobca myslí aj na obaly, tie sú z recyklovateľného kartónu. Udržateľnosť je skutočnou prioritou.

KOLEKCIA BOUTIQUE

KOLEKCIA BOUTIQUE


Táto kolekcia sa pýši minimalizmom, jedinečnými vôňami a jednoduchým dizajnom, ktorý bude pýchou každého interiéru. Je rozdelená na dve farby; krémovú a čiernu. V ponuke nájdete vonné sviečky, tyčinkové difuzéry a k nim tiež náplne. To všetko v piatich exkluzívnych vôňach:

1. Provence Lavender
2. Amber & Sandalwood
3. Basil & Mandarin
4. Black Orchid & Lily
5. Moroccan Cedar
KOLEKCIA GOLD EDITION

KOLEKCIA GOLD EDITION


Ako už názov napovedá, táto kolekcia sa pýši zlatými detailmi a rovnako ako predchádzajúcu kolekciu ju nájdete v dvoch farbách – čiernej a krémovej. Vďaka okrúhlemu štítku so zlatým okrajom pôsobí honosným dojmom. Skladá sa z prémiových sviečok a tyčinkových difuzérov v troch exkluzívnych vôňach:

1. Bois de Santal Imperial
2. Tobacco & Amber
3. Ginger & Orange Blossom