Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

MACARON
Bloomy Lotus
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 290 ml
Napájanie zo siete
Bloomy Lotus

MACARON

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR 290 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
114,00 €

Ultrazvukoý difuzér z prémiovej keramickej kolekcie Natural. Difuzér, vrátane všetkých detailov, je inšpirovaný piatimi prírodnými živlami a má do vášho domova priniesť skutočný dotyk prírody. V spojení s príjemnou vôňou a jemnou vychádzajúcou hmlou vás obklopí teplou a upokojujúcou atmosférou. Difuzér je vyrobený z prírodných keramických materiálov s dlhou životnosťou. Svojou eleganciou a krásou spracovania je umeleckým dielom, ktoré hladko zapadne od interiéru vášho bytu či kancelárie.

Na difuzéri je možné nastaviť viacero prevádzkových režimov a rôzne LED podsvietenia vrátane svetla pripomínajúceho mihotajúce sa svetlo sviečky.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia. Viac nájdete TU.

Kód BL-056
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Objem (ml) 290 ml
Pokrytie (m²) 60
Farba biela
Výrobca Bloomy Lotus
Kolekcia Macaron
Krajina pôvodu Hongkong
Materiál Keramika
Funkció Biele podsvietenie, Viac prevádzkových režimov, Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky)
Napájanie Sieťový adaptér
Dial'kové ovládanie Nie
Stránka s kolekcí ultrazvukove-difuzery
Výška (v) 11,3 cm

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR BLOOMY LOTUS, 290 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie.

Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry.

Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme.

Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.

Návody/pokyny

Návod na použitie