3+1 ZADARMO
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB WOMEN 16 CM

129,00 €
vypredané
3+1 ZADARMO

Zápalky zadarmo ako darček.
Sviečka z limitovanej kolekcie Women, podporujúca výskum rakoviny prsníka.

- Veľkosť 16 cm, váha 1 kg, doba horenia 150 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa: magnólie-ruže-pižmo

Veľmi ženská a sofistikovaná vôňa kvetinovo-púdrového charakteru.

Charakteristika produktu

Kód MAX16WOM
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Druh Vonná sviečka
Vôňa/Názov produktu Magnólie-ruže-pižmo
Charakter vône Púdrová
Výdrž 150 hodín
Farba ružová
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Women
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 1000 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB WOMEN 16 CM

Baobab Collection podporuje svojou exkluzívnou kolekciou vonných sviečok s názvom "Women" - ženy neziskovú organizáciu BIG (The Breast International Group) a výskum rakoviny prsníka. Názov kolekcie oslavuje ženy a svojou púdrovou vôňou s tónmi ruže vyzýva všetky ženy, aby nepotlačovali svoju ženskosť a nechali ju žiariť - nenútene a bez hanby. Sklenený obal je pokrytý grafickým vzorom, ktorý je inšpirovaný symbolom ženskosti. Púdrovo ružový vzor lemujúci zlaté okraje sviečky nám pripomína, že ženy sú aké vzácne! Vzor na obale sviečky je inšpirovaný vzhľadom interiérov zo 70. rokov od britského dizajnéra Davida Hicksa.

Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, Mekke parfumov. Minerálny, nemastný vosk a knôty vyrobené z jemnej egyptskej bavlny sú zárukou dlhej trvanlivosti.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku. V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhoreniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.