Zapaľovač zadarmo
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB STONES MARBLE 35 CM

575,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
K nákupu dostanete ako darček plniteľný zapaľovač.
Vonná sviečka v ručne fúkanom skle s dizajnom vo vzhľade sivého mramoru s čiernymi a béžovými líniami. Elegantné mramorové sklo odhaľuje svetielkujúci plameň a pôsobí tak ako svetelný kameň.

- Ručná práca robí každý kúsok originálnym
- Veľkosť 35 cm, váha 6,5 kg, doba horenia 800 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba, najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu

Vôňa: koža - tuberóza - bobule

Vôňa je tajomnou zmesou kože a tuberózy, ktorá dokonale stelesňuje duálnu osobnosť Marble Stones, ženský aj mužský element.

Charakteristika produktu

Kód MAX35SMA
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Druh Vonné sviečky
Vôňa/Názov produktu Koža - tuberóza - bobule
Charakter vône Kvetinová
Výdrž 800 hodín
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Stones
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 6500 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB STONES MARBLE 35 CM

Kolekcia Stones - každá farba je pomaly vkladaná do skla pri fúkaní, čím sa vytvára materiál, ktorý je ľahko transparentný, podobne ako mramor alebo lapis-lazuli. Elegantná a sofistikovaná kolekcia Stones odhaľuje nový dekoratívny štýl. Preto sa tieto sviečky stávajú vzácnymi dekoračnými predmetmi. Aby Baobab Collection podnietili túto kolekciu tvorivým príbehom, rozhodli sa, že predstavia kolekciu Stones ako sesterstvo, kde každá žena odhaľuje svoju osobnosť inou vôňou.. Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh, ale meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne lité do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a preto je každý kus aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, Mekke parfumov. Minerálne, nemastný vosk a knôty vyrobené z jemnej egyptskej bavlny sú zárukou dlhej trvanlivosti. Pre zachovania kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku. V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhoreniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.