Zapaľovač zadarmo
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB RAINFOREST - MAYUMBE 24 CM

279,00 €
vypredané
K nákupu dostanete ako darček plniteľný zapaľovač.
Hravá kolekcia, plná dobrodružných vôní a dizajnov inšpirovaná najväčšími svetovými dažďovými pralesmi – Amazónskym, Konžským a Indonézskym. Sviečky z kolekcie Rainforest predstavujú tieto tajomné ríše nedotknutej prírody.

Sviečky s vôňou Mayumbe sú vyrobené z ručne fúkaného skla s ornamentmi v zafírovo modrej až šafranovo žltej farbe. Každá sviečka je originál, množstvo a vzhľad farebných ornamentov sú unikátne pre každý kus.

Vôňa Mayumbe nesie tóny škoricového dreva, čierneho korenia a galbana (aromatickej živice) a prenesie vás do kúzelného sveta afrického pralesa plného sviežich a delikátnych vôní.

- Pri horení sa sklenený povrch sviečky stáva transparentným
- Veľkosť 24 cm, váha 3 kg, doba horenia 400 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Škoricové drevo – čierne korenie – galbanum.

Charakteristika produktu

Kód MAX24RFM
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Druh Vonné sviečky
Vôňa/Názov produktu Škoricové drevo – čierne korenie – galbanum
Charakter vône Drevitá, korenistá
Výdrž 400 hodín
Farba hnědá, modrá, žlutá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Rainforest
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 3000 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB RAINFOREST - MAYUMBE 24 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.