3+1 ZADARMO
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB RAINFOREST - AMAZONIA 10 CM

95,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
3+1 ZADARMO

Zápalky zadarmo ako darček.
Hravá kolekcia, plná dobrodružných vôní a dizajnov inšpirovaná najväčšími svetovými dažďovými pralesmi – Amazónskym, Konžským a Indonézskym. Sviečky z kolekcie Rainforest predstavujú tieto tajomné ríše nedotknutej prírody.

Sviečky s vôňou Amazonia sú vyrobené z ručne fúkaného opalínového skla s tyrkysovými, modrými a hnedými ornamentmi. Každá sviečka je originál, množstvo a vzhľad farebných ornamentov sú unikátne pre každý kus.

Ekvivalentom žiarivých farieb sú hlavné zložky vône – svieži bergamot, čerstvý zelený čaj a vzácne atlasové drevo, ktoré vytvárajú celok plný sviežosti, čerstvosti a tajomna.

- Pri horení sa sklenený povrch sviečky stáva transparentným
- Veľkosť 10 cm, váha 500 g, doba horenia 60 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Bergamot – zelený čaj – atlasové drevo.

Charakteristika produktu

Kód MAX10RFA
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Druh Vonné sviečky
Vôňa/Názov produktu Bergamot – zelený čaj – atlasové drevo
Charakter vône Svieža, citrusová
Výdrž 60 hodín
Farba tyrkysová, modrá, hnědá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Rainforest
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 500 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB RAINFOREST - AMAZONIA 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.