Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB PEARLS EMERALD 16 CM

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Sviečka v krémovej farbe s ornamentami z roztavených zelených periel z luxusnej kolekcie Pearls.

- Ručná práca robí každá kúsok originálom
- Veľkosť 16 cm, váha 1 kg, doba horenia 150 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba, najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa: Vôňa sviečky Pearls EMERALD je sladkastá a ovocná - spája ambru s figy v celok harmonický ako je príroda sama.

Smaragd, symbol ochrany, lásky a nádeje sa stal už od čias svojho objavenia v Kolumbii predmetom túžby. Kolekcia sviečok Pearls EMERALD je vďaka svetle zeleným fragmentom periel jedinečná ako kameň, ktorým je inšpirovaná.

Charakteristika produktu

Kód MAX16PE
Druh sviečky
Výrobca Baobab Collection
Farba zelená
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 1000 g
Výdrž 150 hodín
Charakter vône Sladká
Vôňa Ambra a figy
Druh produktu Vonné sviečky

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB PEARLS EMERALD 16 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.