Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB BLACK PEARLS 10 CM

72,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Sviečka v krémovej farbe s ornamentami z roztavených čiernych periel z luxusnej kolekcie Pearls.

- Ručná práca robí každá kúsok originálom
- Veľkosť 10 cm, váha 500 g, doba horenia 60 hodín
- Vysoko kvalitná ručná výroba, najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- Balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu.

Vôňa: čierna ruže a zázvor

Perly boli vždy synonymom vkusu a vycibrenej elegancie - táto vôňa v sebe snúbi tajomnú vôňu čiernej ruže sa sviežosťou zázvoru. Čistá dokonalosť!

Charakteristika produktu

Kód MAX10PB
Charakter vône Drevitá, korenistá
Kolekcia Pearls
Výrobca Baobab Collection
Druh produktu Vonné sviečky
Farba čierna
Výdrž 60 hodín
Hmotnosť (g) 500 g
Druh sviečky
Typ vône Neutrálna
Vôňa Čierna ruža - zázvor
Krajina pôvodu Belgicko

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB BLACK PEARLS 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.