Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB LES PRESTIGIEUSES - ENCRE DE CHINE, 10 CM

75,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Kolekcia vonných sviečok Les Prestigieuses vznikla ako pocta vzácnym materiálom, ktoré sú opradené bájnymi legendami. Ruská kože, čínsky atrament a indický mesačný kameň symbolizujú jedinečné remeselné spracovanie aj cesty do exotických až tajomných destinácií. Vonné sviečky s vôňou ENCRE DE CHINE (Čínsky atrament) sú inšpirované jedinečným materiálom, ktorý je ešte žiadanejší vďaka tajomstvu, ktoré obklopuje tajný recept jeho predkov. Čínsky atrament je obdivovaný umelcami aj filozofmi a je to materiál často prisudzovaný v kaligrafii, pretože jeho intenzívna čierna farba zostáva na papieri natrvalo.

Vôňa: jazmín – vetiver - storočné drevo

Vôňa ENCRE DE CHINE (Čínsky atrament), ktorá je ukrytá v ručne fúkanej sklenenej nádobe v elegantnej čiernej farbe, je stelesnením silne drevitej vône s dymovým nádychom.

Charakteristika produktu

Kód MAX10ENC
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu ENCRE DE CHINE
Charakter vône Drevitá, korenistá
Výdrž 60 hodín
Farba čierna
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Les Prestigieuses
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 500 g

Odporúčania pre správne použitie
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB LES PRESTIGIEUSES - ENCRE DE CHINE, 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.