Zapaľovač zadarmo
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB HIGH SOCIETY – LOUISE 24 CM

279,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
K nákupu dostanete ako darček plniteľný zapaľovač.
Kolekcia vonných sviečok „Louise“ je odkazom na jedno z najslávnejších diel francúzskej literatúry nesúce názov Červený a čierny od francúzskeho spisovateľa Stendala. Hlavnou protagonistkou tohto diela je Louise, aristokratka, ktorú honosný život nudí a rada by zažila pocit vášne, emočného vzplanutia a neutíchajúceho dobrodružstva.

Vôňa: lesné plody – jazmín – bôby tonka

Vonná sviečka Louise je zasadená do ručne fúkaného temne červeného skla, ktoré je profesionálne gravírované geometrickými tvarmi v štýle art deco. V miestach gravírovania zostáva sklo priehľadné, čím je sviečke prepožičaný drahocenný a magický vzhľad najmä v momentoch, kedy sa po zapálení sviečky plameň vkusne odráža o gravírované ornamenty. Vonná sviečka Louise vám tak vytvorí zo všetkých večerov slávnostné okamihy v noblesnom štýle.

Charakteristika produktu

Kód MAX24HSL
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Lesné plody – jazmín – bôby tonka
Charakter vône Sladká
Výdrž 400 hodín
Farba červená
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia High Society
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 3000 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB HIGH SOCIETY – LOUISE 24 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.