Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB FILO - ORO, 16 CM

145,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Kolekciou Filo chcú jej tvorcovia upozorniť na techniku zdobenia skla vynájdenú v Murane počas 16. storočia. Vonné sviečky z farebného opálového skla dokonalo ilustrujú túto metódu, kedy bola sklenená niť, ako kus priadze alebo stuha, náhodne vedená sklom pre jej ozdobenie.

Vôňa: citrusy - neroli - vetiver
Slastná vôňa neroli, vetiveru a citrusových plodov vás prenesie do sveta plného kvetov a radosti, do talianskej záhrady plnej citrusových vôní.

Charakteristika produktu

Kód MAX16FOR
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu ORO
Charakter vône Kvetinová, ovocná
Výdrž 150 hodín
Farba žltá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Filo
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 1000 g

Odporúčania pre správne použitie
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB FILO - ORO, 16 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.