Zapaľovač zadarmo
Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB PEARLS CORAL 35 CM

410,00 €
vypredané
K nákupu dostanete ako darček plniteľný zapaľovač.
Sviečka v krémovej farbe s ornamentami z roztavených korálovo červených periel z luxusnej kolekcie Pearls.

Vôňa: Vôňa sviečky Pearls Coral je sviežou, ľahkou vôňou vytvorenou spojením vistárie a pomarančových kvetov.

Červeno, oranžovo a ružovo sfarbené koralové útesy hrajú dôležitú úlohu v morskom ekosystéme. Vyhľadávané sú pre svoju neuveriteľnú krásu, vďaka ktorej sa stali tiež chráneným druhom. Kolekcia sviečok Pearls CORAL vzdáva hold jedinečnej kráse vzácnych koralov.

Charakteristika produktu

Kód MAX35PC
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu CORAL
Charakter vône Kvetinová
Farba červená
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Pearls
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 6500 g

Odporúčania pre správne použitie
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB PEARLS CORAL 35 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.